Değerlerimiz

Saygı

Yürüttüğümüz tüm çalışma ve faaliyetlerimizde yürürlükte olan kanunlara, genel ve iş kolumuza ait etik kurallara uygunluktan bir an olsun ödün vermeyiz.

İş arkadaşlarımız, paydaşlarımız, sosyal ve ticari olarak etkileşim içinde olduğumuz tüm çevremiz ile sevgi ve saygıya dayanan ilişkiler kurar ve sürdürürüz. Temiz, yeşil bir doğanın ve mavi gökyüzünün bizlere verilmiş en önemli emanet olduğu bilinciyle çalışır, doğaya karşı olan saygımızda kusur etmeyiz.

İnsan

Tüm insanlara önyargısız yaklaşır, yapılan her işe, verilen her emeğe, düşünülen her fikre değer veririz.
Mevkilerin sadece eşit insanlar arasında yapılmış bir iş bölümü olduğuna inanırız.
Tüm iş arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle açık ve dürüst bir iletişim ortamı yaratırız.

Ayrıcalık

Hiç bir zaman azalmayacak bir heyecan ile müşterilerimize Cam Merkezi ayrıcalığını yaşatmak için calışırız. En iyi kaliteyi, en yaratıcı çözümleri, en güncel ürünleri, en hızlı ve hatasız hizmeti vermek için kendimizle yarışır, daha iyisini yapamadığımız hiç bir şeyden tatmin olmayız.

Yalınlık

Rekabet gücümüzü yalın düşünceden alırız; yönetim şeklimizin, organizasyon yapımızın, süreç ve faaliyetlerimizin, üretim hatlarımızın performanslarını yarattıkları değerle ölçeriz.

Değer akış zincirimizdeki her bir fazlalığı israf, her bir eksiği müşteri memnuniyeti için bir risk olarak görürüz.

Sorumluluk

Sorumluluk alanımız ne olursa olsun, Cam Merkezi'nin bir hissedarı gibi davranır, inisiyatif kullanır, uzun vadeli ve stratejik düşünürüz. Şirketimizin değerini arttırmak, kalıcı müşteri memnuniyetini güvence altına almak, israftan kaçınmak için bilinç ve sorumluluk duygumuzu en üst seviyede tutarız.

Hata yapmaktan değil tekrar etmekten korkan, bilmemekten değil öğrenmemekten utanan, özgüveni yüksek bireylerden oluşan bir ekibiz.