Çalışan Bağlılığı

Cam Merkezi A.Ş. olarak çalışanlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Bunu hedef bilerek iki yılda bir profesyonel ortamda “Çalışan Bağlılığı Anketi” gerçekleştirmekteyiz. Anket verileri bize çalışanlarımızın iç sesini duymamıza ve aksiyonlar almamıza olanak sağlamaktadır.

Ayrıca her yıl “Lider Değerlendirme Anketi” ve “Süreç Değerlendirme Anketi” çalışmalarımız ile her kesimden çalışanımıza ulaşmayı hedefleriz.

Bütün çalışanlarımızı aktif dinlemek ve onlara kulak vermek için her işletmemizde haftalık olarak “Bi Kahveye Bekleriz” uygulamamız ile İnsan Kaynakları Uzmanlarımız kendilerine birebir zaman ayırmaktadırlar.

Çalışanlarımız kadar çocukları da bizim için değerlidir ve her 23 Nisan’da “Geleneksel Yaratıcı Parmaklar” yarışması düzenleyerek çocuklarımıza küçük ödüller vererek 1 gün işletme ziyaretleri ile anne-babalarının çalışma ortamlarını görebilme imkanı bulabilirler. Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve şirketimize değer katan tüm çalışanlarımızı da unutmamak için ödül ve motivasyon günleri düzenleriz.

Her yıl çalışanlarımız aşağıdaki ödül kategorilerinde ödüllendirilirler.

  • Değer Ödülleri
  • Yetkinlik Ödülleri
  • Yorstar Bağlılık Ödülleri
  • Yılın Rekortmenleri
  • Cam Merkezi Oskarları