CAM MERKEZİ, AVRASYA CAM 2018’DE YERİNİ ALDI

CAM MERKEZİ, AVRASYA CAM 2018’DE YERİNİ ALDI

CAM MERKEZİ, AVRASYA CAM 2018’DE YERİNİ ALDI

İstanbul, 14.03.2018- Endüstriyel cam üretim sektörünün öncüsü Cam Merkezi, İstanbul'da Avrasya Cam 2018'e katıldı.

Cam işleme sektöründe Türkiye'nin önde gelen ve en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Cam Merkezi, bugün hizmet verdiği sektörde adını duyurmuş 3 güçlü markası “Yorsan, Yorglas ve Yorim” ile hizmet vermektedir. Avrasya Cam 2018’de Cam Merkezi’ni, Türkiye’nin ilk asit işlemeli dekoratif cam üretici ve sektöründe ilklerin adresi Yorglas ve adını ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve güven ile duyurmuş ticaret işletmesi Yorsan temsil etti.


ZAMAN VE SINIR TANIMAYAN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ:
CAMA ADANMIŞ 44. YILINDA CAM MERKEZİ

Bölgenin en büyük ve prestijli Cam Fuarı Avrasya Cam 2018, 6-9 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti ve Türkiye’nin endüstriyel cam işleme alanında en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Cam Merkezi de fuarda yerini alarak sektör aktörleri ile bir araya geldi.

Bünyesinde cam ticareti üzerine çalışan Yorsan, dekoratif cam üretimi yapan Yorglas, beyaz eşya sektöründe soğutucu ve fırın camları, ticari soğutucu sektörü için cam ve kapı çözümleri ve interaktif bilgi ekranları için cam çözümleri için hizmet veren Yorim olmak üzere 3 markayı barındıran Cam Merkezi, fuarda en yeni çözüm ve teknolojilerini ziyaretçileri ile buluşturdu.

Cam Merkezi Ticaret Direktörü Fabrizio Missich Avrasya Cam katılımları ile ilgili şunları söyledi: "Cam Merkezi olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde yakın ilişkiler kurarak tedarik zincirindeki küresel tecrübemizi en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca hizmet verdiğimiz sektörlerin tüm alanlarına da temas etmeyi hedefliyoruz. İstanbul Avrasya Cam Fuarı'nda iş ortaklarımızla tekrar görüştük ve sektörümüzü dinleme şansı yakaladık. "

Çok verimli bir fuar geçirdiklerini belirten Cam Merkezi Ticaret Direktörü Fabrizio Missich sözlerine şöyle devam etti: "Müşteri odaklı üretim anlayışımız, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler üretme yetkinliğimizi yansıtıyor ve müşterilerimize de başarıyı getiriyor. Bu nedenle, 57'den fazla ülkede doğru müşteriye doğru çözümü sunmak için üretim ve müşteri hizmetleri kabiliyetlerine ve çözüm ortaklıklarına yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize her zaman çok yakınız. Müşterilerimizi dinliyor, bölge ve iklimlerinin getirdiği ihtiyaçlarına göre çözümler geliştiriyoruz."

"Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global Cam Merkezi" vizyonu doğrultusunda 1974’ten bu yana sektördeki öncülüğü, birikim ve tecrübesiyle dünya çapında iş ortakları ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Cam Merkezi, dünya standartlarına uygun kalitede, zengin ürün çeşitliliği ile her türlü cam ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir.

Önceliği müşteri memnuniyeti ile değer yaratmak olan Cam Merkezi A.Ş. dünya camlarının buluştuğu bir merkez olma özelliği ile fark yaratıyor. Müşterileri için sadece bir cam tedarikçisi değil; bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen Cam Merkezi, sektörün trendlerini yakından takip eden sektörün köklü iş ortağı olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.